Packet Burger Franchising (Bayilik) Bilgileri, Şartları Ve Maliyeti

tarafından
119
Packet Burger Franchising (Bayilik) Bilgileri, Şartları Ve Maliyeti
Packet Burger Değerlendirilmesi

Packet Burger lezzet ve geri dönüşü test edilmiştir.

 • Ortalama Puan
  7.0
 • Lezzet
  8
 • Yatırım Geri Dönüşü
  9
 • Yönetimi
  4

Arkadaşlar Şimdi sizlere güncel olarak packet burger franchise bilgilerini paylaşmadan ve detaya inmeden önce bu bayilik hakkında firmanın kendi beyanına bakalım ;

FRANCHISING

Packet Burger Franchising çalışmalarını talep ve keşif süreci ile başlatmaktadır. Talep gelen bölgelerin konumu, sirkülasyon ve popülerlik oranı gibi durumlar değerlendirilmektedir. Talep gelen konum çevresinde yaşayan kişilerin yaş ortalaması, çevresel imkanları, üniversiteye yakınlığı, çalışan ve öğrenci oranı gibi kriterler göz önünde bulundurularak hedef kitle analizi yapılmaktadır. Bu analiz doğrultusunda uygunluk durumu oluşursa sözleşme aşamasına geçilmektedir. Uygun olan yer ile ilgili mimari proje çizilerek tadilat süreci başlatılmaktadır. Şube teslimleri 2 aylık zaman içerisinde gerçekleşmektedir. Bu süreç içerisinde kurumsal eğitim planlamaları da başlatılmaktadır. Açılış öncesi ve açılış sonrası 15 günlük eğitimlerle de şube işleyişleri ve reçeteler, şubede görev alacak kişilerle paylaşılmaktadır. Şube teslimleri sonrasında da şubelere teknik destek devam etmektedir. Takiplerin daha kolay olmasını sağlayan yazılım programı, şube yöneticilerine kolaylık sağlamaktadır. Gereken destekler, periyodik denetlemeler ile de şube sahiplerine sunulmaktadır.

Franchise yapısında, öncelikli olarak kurumsal yapının bütünlüğü ön planda tutulmaktadır. Bu kapsamda, tüm şubelerde aynı lezzet, aynı basılı öğeler kullanılarak Packet Burger’in özgünlüğü yansıtılmaktadır.

Franchising ile ilgili daha detaylı bilgi için bize ulaşın.

Yan taraftaki resimde gördüğünüz gibi Packet Burger menülerine demir bir tel sepet ile müşterilerine sunmaktadır. Bu bir pazarlama metodu olarak görülebilir.  Patatesin de özel ve et hamburgerin de özel bir sos kullanarak kendi farkını yaratmıştır.

Packet BURGER için Ne Kadar Yatırım(Ücret) Gereklidir ?

Arkadaşlar her franchising de olduğu gibi resmi ve kazanca açık işlerde standart bir fiyat yer veya mekan belirlemek zordur çünkü İstanbul’un işlen bir yerinde 100M2 bir mekana izin verirken, kocaelide 150-200 M2  yer isteyebiliyor.
Packet burger otalama maliyeti 70 bin TL ila 100 Bin TL gibi bir fiyat olduğu söyleniyor. Sakın unutmamalısınız ki yatırım maliyeti sizlere göre değişkenlik gösterecektir.

LÜTFEN AKLINIZA TAKILAN TÜM SORULARI SORMAYI UNUTMAYIN…..

Bayilik & Franchise başvurusu yapmak ve iş kurmak isteyenler için başvuru formu -> (Buraya Tıklayın)
Bayilik & Franchise vermek isteyen firmaların ise tanıtım yapmak için başvuru Formu -> (Buraya Tıklayın)

 
Evde İş İmkanları | Bayilik & Franchise | Para Kazanmak {İleri Gelecek}
Facebook Grubu · 5 üye
Gruba Katıl
Evde ek iş fırsatlarını yakalamak veya bayilik & franchising hakkında bilgi almanın en doğru adresi ( www.ilerigelecek.com)