MNG Kargo Acente Açmak ? Acente Nasıl Açılır Ve Avantajları

tarafından
171
MNG Kargo Acente Açmak ? Acente Nasıl Açılır Ve Avantajları
MNG Kargo Acente Açmak

MNG Kargo Acente Açmak

Bu yazımızda MNG kargo adı altında bayilik gibi yani ” ACENTE” açmak üzerine araştırmalar yaparak sizlere bilgi vereceğiz. Her yazımızın başlangıcında olduğu gibi bu konuda kendilerinin ne bahsettiğine yer verelim  ; ( ‘ X ‘ basarak kapatabilirsiniz)

Bu mesleği yapmak isteyenler için ;

Acenta nedir?

Bir kuruluşun mali veya ticari işlerini kazanç karşılığında yürüten ticarethanedir.

Acentalık sözleşmesi çerçevesinde, sadece sermaye piyasası araçlarına ilişkin alım ve satım emirlerinin aracı kuruma iletilmesine ve gerçekleşen emirlerin tasfiyesine aracılık eden gerçek kişi veya ticaret şirketler acenta şirketleridir.

 

mng-kargo-dukkani

MNG Kargo Bayilik Şartları

2003 yılında kurulan firmanın sektörde 8000’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Bununla beraber 800’den fazla şube ile 15 adet bölge müdürlüğü yer almaktadır. Firmanın kullandığı teknolojik sistemler sayesinde kısa sürede taşımacılık yaptığı bilinmektedir. MNG kargo bayilik almak isteyenlere özel olarak sunacağımız bu bilgiler sayesinde sizlerde kazanç sağlayabilirsiniz.

 

Kargo bayilik şartları incelendiği zaman ilgili firmanın çok uygun koşullarda franchise hizmet verdiğini söylemek doğru olacaktır. Bayilik şartlarına baktığımızda öncelikle internet üzerinden başvurunun yapılması ve daha sonra ön görüşme ile beraber değerlendirme süreçlerinin yaşanacağını bilmelisiniz. Bayilik süreci başarılı geçen yatırımcılar daha sonra eğitim görmekte ve ardından yapılacak sözleşme ile acentenin devir teslimi yapılmaktadır.

Kargo Bayilik Kazancı Ne Kadar?

Eğer MNG kargo bayilik alacak olursanız aylık sabit gelir olarak orta düzey yönetici maaşı alabilirsiniz. Buna ek olarak orta vadede 10 bin TL ve üzerinde kazanç sağlama şansına sahipsiniz. Girişimcilere sunulan destekler arasında ise eğitim, proje, yer seçimi, satış ve pazarlama ile bölge koruması gibi destekler aktarılmaktadır.

Bayiliğin ortalama kurulum maliyetine baktığımızda 1250 TL’ye kadar çeşitli belgelerin alınması şartı vardır. Ayrıca isim hakkı ve yatırım katkı payı olarak kazandıkça ödenebilen sistemi bulunmaktadır. Bu firmanın bayiliğini almak için 25 bin TL’ye kadar sermayenizin olması gerekiyor. Teminat olarak ise ipotek güvencesi alınmaktadır.

Yaptığınız yatırımların ortalama olarak geri dönüş süresi 6 aydan başlayarak 12 aya kadar uzanabiliyor. Bu anlamda franchise kargo veren firmalar arasında MNG ile görüşmeler yapabilirsiniz. Yazımızın sonunda sizlerle paylaşacağımız link üzerinden gerekli bilgilere ulaşabilir ve bayilik için adım atabilirsiniz. Tarafınıza yapılacak dönüşlerin ardında da artık çalışmalarınıza başlayabilir ve kazançlı bir kargo bayiliği almış olarak yolunuza devam edebilirsiniz.

 
Evde İş İmkanları | Bayilik & Franchise | Para Kazanmak {İleri Gelecek}
Facebook Grubu · 5 üye
Gruba Katıl
Evde ek iş fırsatlarını yakalamak veya bayilik & franchising hakkında bilgi almanın en doğru adresi ( www.ilerigelecek.com)