LYFT Uygulamasını Kullanarak Para Kazanmak ? Ne Kadar Kazanılır ? Ne Gereklidir ?

tarafından
100
LYFT Uygulamasını Kullanarak Para Kazanmak ? Ne Kadar Kazanılır ? Ne Gereklidir ?
LYFT Uygulama Hakkında

Uygulamaya editörlerimiz tarafından incelendiğinde verilen değerlendirmeler ; ( Min :0 Max: 5) [ Sizlerde kendi değerlendirmenizi yorumlarda belirtiniz..]

 • Ortalama Puan
  3.4
 • Gelir
  4
 • Zaman
  3
 • Destek
  5
 • Yatırım Geri Dönüşü
  5

LYFT Nedir ?

Arkadaşlar LYFT kendi işini kurmak isteyenlere, bir kurum ya da kuruluş altında belirli saatler içerisinde çalışmak isteyenlere fırsat veren bir araçtır.

LYFT İşleyişi Nasıldır ?

Bunu sizlere tek cümle ile açıklamak kolay olacaktır. LYFT’yi UBER olarak düşünebilirsiniz.  LYFT, UBER’E nazaran daha az kuralları olan bir araçtır. UBER belirli bir araç standartları isterken bu durum LYFT için daha alt seviyelerde kalmaktadır. Bu da ilk giriş sermayesini düşürmektedir.

LYFT Türkiye’ye Gelecek Mi ? LYFT Türkiye’ye Ne Zaman Gelir ?

Arkadaşlar bu sorunun cevabını vermek çok zor yakın zamanda UBER de resmi olarak sayılmadığını, bir taksi olarak görülmediği Ülkenin Başkanı tarafından söylenmiştir. Bu durumda LYFT içinde aynı olacağı için şuanlık gelmesini beklememekteyiz.

Bu bilgileri sizler ile paylaşmamızın nedeni  sadece bu iş için ülke değiştiren insanların olmasıdır. Böyle bir fırsatı insanların önüne sunarak seçim haklarını sizlere bırakıyoruz. Sizlere LYFT yapsam ne kadar kazanırım konulu videoları paylaşmak istiyoruz.

YORUM’DA KAFANIZA TAKILAN TÜM SORULARI SORABİLİRSİNİZ ?

(Bu iki videoyu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz )

 
Evde İş İmkanları | Bayilik & Franchise | Para Kazanmak {İleri Gelecek}
Facebook Grubu · 5 üye
Gruba Katıl
Evde ek iş fırsatlarını yakalamak veya bayilik & franchising hakkında bilgi almanın en doğru adresi ( www.ilerigelecek.com)