KAHVE DERYASI FRANCİSE BİLGİLERİ VE ŞARTLARI

tarafından
108
KAHVE DERYASI FRANCİSE BİLGİLERİ VE ŞARTLARI

KAHVE DERYASI FRANCİSE BİLGİLER VE ŞARTLARI

2009 yılında İzmir Bornova’da kurulan Kahve Deryası’nın şu anda 107 şubesi var. Bunlardan 102 tanesi franchising, beş şubesi ise merkez tarafından yönetiliyor. 2018 sonuna kadar ulaşmak istediği şube sayısı ise 120. “Planladığımız yeni şubelerin ağırlığı İstanbul, Iç Anadolu ve Arap Yarımadası lokasyonlarında olacak” diyen firmanın Franchising Müdürü Eray Gülşen, 2017 yılında ciro hedeflerine ulaştıklarını, 2018 yılında ise bu ciroyu yüzde 30 artırmak istediklerini söylüyor.

KAHVE DERYASI Franchising şartları

■ Bayilik fiyatları: Firmanın franchising bedeli 30 bin dolar. Yatırımcılardan aylık ciro üzerinden yüzde 3 royalty bedeli alınıyor.

■ Verilen destekler: Firma, personel eğitimleri, ürün tedariki, satış pazarlama danışmanlığı ve Ar-Ge çalışmaları gibi alanlarda yatırımcılara destek veriyor.

KAHVE DERYASI İLK BAŞVURU

Kahve Deryası ailesinden olmanın ilk adımı olan başvuru formu üzerinden başvurular alınır.

KAHVE DERYASI GÖRÜŞME

Franchis ekimiz, başvurularımız ile iletişime geçerek ön görüşmeyi gerçekleştirirler. Kahve Deryası ve franchising sistemiz konusunda bilgilendirmede bulunurlar. Olumlu geçen görüşmelerin ardından şube başvuruları merkezimize davet edilir ve yüz yüze görüşme sağlanır.

KAHVE DERYASI ÖN PROTOKOL VE YER SEÇİMİ

Yapacağınız görüşme olumlu sonuçlanan şube açacak adaylar ile birlikte, bayilik sürecini başlatan bir ön protokol imzalanır. Ardından yer seçimi kriterlerimize dair bilgiler verilerek bayi adayımız için en uygun mekana birlikte seçilmek için çalışmalar başlar

KAHVE DERYASI SÖZLEŞME

Şube adayımız ile birlikte franchising sözleşmesi için gerekli evraklarla beraber bayilik sözleşmemiz hazırlanır ve karşılıklı imzalanır.

KAHVE DERYASI PROJE

Konseptimize uygun olarak tasarım ve mimari kadromuz şubenin projelendirilmesini, 3d tasarım halini hazırlar ve tadilat başlar.

KAHVE DERYASI ŞUBE PERSONELİ EĞİTİMİ

Proje bitmesine yakın, operasyon ekibimiz tüm personelin işe alımını gerçekleştirir, öncelik olarak merkezimizde teorik ve pratik eğitimi verilir daha sonrada şube de aynı şekilde eğitime uzman personelimiz tarafından devam edilir.

KAHVE DERYASI AÇILIŞ

Merkez ekibimiz, şubeyi açılışa uygun hale getirecek tüm işlemleri tamamladıktan sonra, açılış organizasyonunu gerçekleştirir ve şube hizmete girer.

Kahve Deryası Bayilik İletişim Bilgileri

Kahve deryası telefon numarası ;
Telefon: 0232 3881013

 
Evde İş İmkanları | Bayilik & Franchise | Para Kazanmak {İleri Gelecek}
Facebook Grubu · 5 üye
Gruba Katıl
Evde ek iş fırsatlarını yakalamak veya bayilik & franchising hakkında bilgi almanın en doğru adresi ( www.ilerigelecek.com)