İLERİ GELECEK YAYIN HAYATINA BAŞLAMIŞTIR.(YENİ NESİL PARA KAZANMA PLATFORMU)

tarafından
589
İLERİ GELECEK YAYIN HAYATINA BAŞLAMIŞTIR.(YENİ NESİL PARA KAZANMA PLATFORMU)

İlerigelecek.com Nedir ? Neleri Vaat Ediyor ?

Arkadaşlar websitemiz yeni dünya düzeninde biz Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına ve özellikle gençlerine dünyada ki güncel iş fikirlerini, internetten para kazanma yöntemlerini, girişimciliği, evde ek geliri, kendi işini kurma veya startup gibi imkanların yanında sürekli güncel bir şekilde bayilik veya franchise veren firmalar hakkında bilgiler üretmeyi hedefleyen bir içerik üreticisidir.

Bu gibi içeriklerin sürekli güncel tutulması ve siz okuyucaların en basit bir şekilde yararlanmasını veya yönlendirmesini sağlamak yegane amacımızdır. Biz içerikleri üretirken sunuma veya biçimene değil sizlere ulaşıp ulaşmadığını önemseyen, yazı veya yazı dillerini değil sizleri önemseyen bir içerik üreticisi olmayı hedefliyoruz.

Site Haritası Ve Genel İşleyiş Tarzı Ne Şekilde Olacak ?

Öncelikle sizlere sitenin toplandığı ana kategorileri paylaşmak isteriz ama bilmelisiniz ki biz de sürekli kendini güncelleyen bir kuruluş olmak için sürekli yeniliğe ve değişime gideceğiz. Başlangıç olarak içerik üreteceğimiz alanlar şunlardır ; (Ana başlık ve alt başlık olarak anlatmak gerekirse;)

BAYİLİK / FRANCHİSE

-Baylik Veren Firmalar

-Franchise Veren Firmalar

EVDE EK GELİR

– Kadın İçin Ek Gelir

– Erkek İçin Ek Gelir

– Tüm İşleri(Hepsi)

PARA KAZANMA

-Kendi İşini Kurmak

-İnternetten Para Kazanmak

YENİ İŞ FİKİRLERİ

SERMAYE’YE/YATIRIM MİKTARINA GÖRE

– 0 – 10.000 TL

– 10K – 20.000 TL

– 20K – 40.000 TL

– 50K – 100.000 TL

– 100K- 500.000 TL

– 500K – 1.000.000 TL

Başlıca kategori işleyişimiz ve içerik üreteceğimiz alanlar bunlardır. Bu konuların sabit kalacağını düşünmeyin bizlerde siz okuyuclarımızın istek ve öneriyleriyle daha farklı konularda içerik üreteceğiz.

Dilerseniz hızlı bir şelinde içerik üretmemizi istediğiniz konuları sayfamızın iletişim bölümünden bizlere mail atarak işleri hızlandırabilirsiniz.

İletişim Ve Soru & Cevap

İçerik üreteceğimiz alan yanında bir çok soru, sorun ve güncel tutulması gereken bilgiler gerektiriyor. Yayın hayatımızda hedeflediğimiz noktalardan bir tanesi sizlerin aklınıza takılan soruları cevaplamak olacaktır. Bunun için site içeriğinde forum, tartışma alanı veya soru & cevap bölümü oluşturarak sorularınıza en kısa zamanda cevaplamayı umuyoruz.

Kurumsallaşma Ve Güvenirlik

İçerik ürettiğimiz alan insanların hayatlarında değişikliklere sebep olacak bir alandır. Buradan alınan bilgi ve fikirler doğrultusunda insanlar hayatlarına yön vermektedir. İçerik üretirken ürettiğimiz bilgileri eğer ulaşabiliyorsak direk o firmanın kendisinden eğer ulaşamıyorsak kendi bilgilerimiz doğrultusunda sizlere ulaştırmayı hedefliyoruz. Yani internet ortamında her gördüğümüz bilginin doğruluğundan emin olamıyoruz. Bu durumda sizlere her içerikle ilgili yazı içerisinde bilgi vermeyi hedefliyoruz. Örneğin bir firmanın baylik(Franchise) bilgileri paylaştığımız bir yazıda , yazı içerisinde bu bilgilerin o fırma tarafından %100 doğrulandığı gibi veya editörlarımızından tarafından yazıldığı gibi kesin bilgiler vereceğiz.

İlerigelecek.com YÖNETİM EKİBİ
Teşekkürler….

 
Evde İş İmkanları | Bayilik & Franchise | Para Kazanmak {İleri Gelecek}
Facebook Grubu · 5 üye
Gruba Katıl
Evde ek iş fırsatlarını yakalamak veya bayilik & franchising hakkında bilgi almanın en doğru adresi ( www.ilerigelecek.com)