Göçmen Börek Bayilik ve Franchising Bilgileri (Güncel)

tarafından
67
Göçmen Börek Bayilik ve Franchising Bilgileri (Güncel)
Göçmen Börek Bayilik - Franchising

Göçmen Börek Bayilik & Franchising

Öncelikle işini yapacağımız Göçmen Börek firmasını ve hikayesini tanıyalım ; Bu yazıya 10 dakikanızı ayırarak tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Mutlaka göçmen börek konusunu sonuna kadar okuyunuz.

GÖÇMEN BÖREKÇİSİ

2004 yılında Körfezde küçük bir dükkan da başlayan serüvenimiz bugün ülke geneline ulaşmıştır. Annelerimizin elinden çıkan börekler bugün tüm Türkiye tarafından sevilerek yenmektedir.
Göçmen Börekçisinin en büyük özelliği böreğimizin hafif olmasıdır. Börekle ilgili insanların akıllarına kazınan ağır yağ kokusunu ve mide yanmasını GÖÇMEN BÖREĞİ ile beraber tamamen kaldırdık.
Böreklerimiz fabrikasyon makine sistemiyle değil tamamen EV HANIMLARI’nın elinden çıkmaktadır. Bu yüzden müşterilerimiz yıllardır gönül rahatlığıyla annelerinin elinden gibi olan böreklerimizi yemektedirler.
Kocaeli-Körfez de 3500 m² kapalı alanda üretilen böreklerimiz Kocaeli başta olmak üzere Sakarya, İstanbul, Bursa, Ankara, Bolu, Çanakkale, İzmir, Karabük, Tekirdağ, Antalya ve Suudi Arabistan bayilerimiz aracılığıyla müşterilerimize ulaşmaktadır. Ülke genelinde 70‘i aşkın bayisiyle büyümektedir.

GÖÇMEN BÖREKÇİSİ TANITIM FİLMİNİ İZLEYELİM

GÖÇMEN BÖREK GIDA POLİTİKASINI İNCELEYELİM ;

KALİTE – GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

Dünya şirketi olmayı amaç edinmiş biz Göçmen Börekçisi olarak;

Kurulduğu andan itibaren geleneksel Türk damak zevkine uygun, sağlıklı ve kaliteli ürünlerimizi, üstün teknolojiye dayalı ve hijyenik koşullardaki modern tesisimizde, gıda mühendislerimizin gözetimi altında özenle üretip pişirerek;

Kaliteli, gıda güvenliği ilkelerine uygun ürünler sunmak için gıda güvenliği yönetim sistemi gerek/iliklerini tüm çalışanlarımızın katılımı ile uygulamak ve etkinliğini sürekli geliştirmek,
Tedarikçilerimizi, sistemin ayrılmaz bir parçası ve iş ortağı olarak görmek,
Tedarik zincirinin her aşamasında; insan sağlığını ve gıda güvenliğini ön planda tutarak ürün güvenliğinin ve kalitesinin korunmasını sağlamak,
Gıda zinciri boyunca gıda güvenliği ile ilgili bilgileri talep etmek ve iletmek
Tüm süreçlerimizi müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak şekilde gerçekleştirmek ve sürekli iyileştirmek,
Üretimlerimizin hijyenik koşullarda, yasalara, müşteri şartlarına,insan sağlığına uygun olarak üretileceğini, ilgili gıda mevzuatına uygun, gıda güvenliğinin garanti altına alınacağını ve sürekli iyileştirileceğini GÖÇMEN BÖREKÇİSİ ailesi olarak taahhüt ederiz.

GELELİM GÖÇMEN BÖREK BAYİLİK VE FRANCHİSİNG BİLGİLERİNE GÜNCEL

Göçmen Börek İşletme Açılış Öncesi

1-Konum, müşteri profili, kârlılık, yatırımın geri dönüşü vs açısından fizibilite
2-İşletme süresince sistemimiz ve markamızın kullanımı karşılığında ödenen sabit ROYALTY BEDELİ’nin alınmaması
3-Göçmen Börekçisi konseptine uygun dekorasyon ve ekipmanın anahtar teslim şeklinde hazırlanması

Göçmen Börek İşletme Açılış Sonrası

1-Mal ve hizmet standartlarının sürekliliğini sağlamaya yönelik olarak ürün temininde avantajlar
2-Reklam ve tanıtım çalışmalarında katkı payı alınmaması
3-Operasyon desteği, düzenli denetim, adaptasyon eğitimi
4-Her konuda bilgilendirme ve danışma hizmeti

 

Royalty Reklam Bedeli Mi? (biz almayalım.) ( Göçmen Börek Bayilik Avantajı)

Büyüme odaklı firmaların markasını yaygınlaştırmak için başvurdukları başarılı bir sistemdir Franchise. Ancak yatırım bedellerine dahil olan ve bazen fiziksel yatırımdan dahi daha pahalı olabilen royalty, franchise ve reklam bedelleri girişimcilerin belini bükebilir. Göçmen Börekçisi olarak işletme süresince sistemimiz ve markamızın kullanımı karşılığında ödenen sabit ROYALTY BEDELİ ve Göçmen Börekçisi markasıyla yerel ve ulusal reklam kampanyalarında alınması gereken REKLAM BEDELİ ALMIYORUZ.

Peki Göçmen Börek Bayilik & Franchising Ücretleri(Yatırım Maliyeti) Nedir ?

Yatırım Maliyeti

Göçmen Börekçisi’nde yatırım maliyeti, metrekare miktarı ile orantılı olarak değişiklik gösterebilir.
En düşük 150.000, en yüksek 300.000 TL olan bu yatırım maliyetlerinin yanı sıra, Franchising bedeli de 30.000 TL’dir.

Not ; Arkadaşlra resmi olarak rakamlar ortada olsa da açılan yere hizmet verilen alanlara göre göçmen börek bayilik  yatırım bedelleri düşebilmektedir. Örneğin bir okulun veya işlek bir caddeye göçmen börekçisi mi açmak istiyorsunuz ? Başvurduğunuzda burasının maliyeti 50.000TL burası olma demiyorlar. Göçmen börek fizibilite çalışmasına önem vermektedir ve bu anlattığımda bir fizibilite örneğidir denemekten vazgeçmeyin..

 

SON DAKİKA HABERİ ( Haber yayınlanma tarihi ; 02/08/2018)

Göçmen Börekçisi’nden Yatırımcılarına Yaz Fırsatı

Küçücük bir dükkânda başlayan hikâyesini 15 ilde 85 şube ve günde 6 tonluk üretimiyle büyüten Göçmen Börekçisi, iki ay boyunca, yeni yatırımcısı olmak isteyen girişimcilerin yüzünü güldürecek. Yılsonuna kadar yurt içi ve yurt dışında toplam 20 franchise vermeyi hedefleyen firma, Ekim ayına kadar 30 bin TL olan franchise bedeli karşılığında, franchise adaylarına 5 bin TL’lik bedelsiz börek verecek.

Göçmen Börekçisi yurt içi ve yurt dışındaki toplam 85 şubesine, 2018 sonuna kadar 20 yeni franchise daha ekleyerek, 105 şubeye ulaşmayı hedefliyor. Franchise giriş bedelini 30 bin TL olarak belirleyen marka, bayi adaylarından royalty bedeli almıyor. Üstüne üstlük Göçmen Börekçisi tüm bu bedele, Ekim ayına kadar sürecek fırsatıyla, 5 bin TL tutarında bedelsiz börek ekliyor.

Bu haber doğrultusunda bu kampanyanın ne kadar süreceği bilinmemektedir. Sonlanış tarihi belirtilince paylaşacağız takipte kalın…

 

LÜTFEN AKLINIZA TAKILAN TÜM SORULARI SORMAYI UNUTMAYIN…..

Bayilik & Franchise başvurusu yapmak ve iş kurmak isteyenler için başvuru formu -> (Buraya Tıklayın)
Bayilik & Franchise vermek isteyen firmaların ise tanıtım yapmak için başvuru Formu -> (Buraya Tıklayın)

 
Evde İş İmkanları | Bayilik & Franchise | Para Kazanmak {İleri Gelecek}
Facebook Grubu · 5 üye
Gruba Katıl
Evde ek iş fırsatlarını yakalamak veya bayilik & franchising hakkında bilgi almanın en doğru adresi ( www.ilerigelecek.com)