Evde İş İlanı Evde Paketleme İşi – Kocaeli Paketleme İşi

tarafından
284
Evde İş İlanı Evde Paketleme İşi – Kocaeli Paketleme İşi

Öncelikle Paketleme İşi Nedir ?

Paketleme işi firmalar tarafından belirlenen işlerin fabrikasyon ortamdan bağımsız bir şekilde vatandaşlar tarafından yapılmasına denir. Evlerde paketleme işi yapmak isteyenler arkadaşların başvuru yapmaları gerekmektedir.

Evde paketleme işine şuan 2 kadın aranmaktadır.

Bu Evde Paketleme İşi Nerede ?

Arkadaşlar paketlemeler bir yere bağlı kalmadan bağımsız olarak Türkiye’nin her yerinde yapılmaktadır ama firmalar iş ve kargo sürelerini kısaltmak adına  iş verirken belirli bölge ile kısıtlandırabilirler. Bu seferki paketleme işi Kocaeli / Körfez ilçesinden gelmektedir.  Evde paketleme işinin il ilçe olmasının sebebi iş veren kargo ile uğraşmak istememiştir. Evde paketlemek için gereken ham maddeleri evlerinize onlar bırakıp evlerinizden paketlenmiş ürünleri onlara almak istemektedirler.

Evde Paketleme İşine Nasıl Başvurulur

Bu anlatacaklarım  2 adımdır ve telefonu çok iyi kullanamıyorsanız bilgisayardan yapmanız daha sağlıklı olacaktır.

Paketleme İşi Başvuru Adım 1 ,

https://ilerigelecek.com/evde-is-yapmak-isteyenler-icin-basvuru-formu/ adresimizden kendinize ait bilgileri doldurmak zorundasınız

Adım 2 ; Bu yazının hemen altında yorum bölümüne ‘başvurmak istiyorum ‘ gibi bir yorum bırakmalısınız.

 

Neden bu adımlar var diye merak edenlere ?

Arkadaşlar linkte bilgileri doldurunca iletişim bilgilerinize ulaşmış oluyoruz, altta yorum yapınca da iş girmek istediğiniz anlıyoruz ki yorumda isminize bakıyoruz daha sonra formda doldurduğunuz bilgiler bizde olduğundan dolayı o bilgilerden size ulaşıyoruz yorum sadece başvuruyu görmek için çünkü kadın ziyaretçilerimizin bilgilerini burada paylaşması çok ama çok sakıncalı bizde böyle bir duruma girmek istemiyoruz.

Yazıdan sonra başvurularda olan hatalar görünce düzeltme yapmak istiyoruz ; 
Evde İş ilanlarına başvururken yaptığınız hatalar ; 

Arkadaşlar başvuru formu doldurduğunuzda direk o işe başvuru sayılmıyor. Başvuru formu  bizim arşivimiz olarak kalıyor ve binlerce insanın bilgileri var şimdi siz başvuru formunu doldurunca ‘başvurmuştum’ diyorsunuz, yazı içinde de belirttik başvuru formunu doldurunca bilgilerinizi bize vermiş oluyorsunuz daha sonra bu veya başka bir başvuracağınız ilanın altında isim ve soy isim ile yorum yaparsanız işte talip olduğunuzu anlıyoruz. Yorumlara bakıyoruz X kişisi başvuru yapmıştım sonra bizdeki arşivden iletişim bilgilerinden ona ulaşıyoruz ve işe alıyoruz,
Yapılan bir hata da budur örneğin resimdeki arkadaşı işe çağıracağız ama telefonu yok ? mail adresi yok ?

Başvuru yapılırken yapılan hatalar örneğin arkadaş telefon numarasını eksik girmiş ? Şimdi biz ona nasıl ulaşacağız ?

 
Evde İş İmkanları | Bayilik & Franchise | Para Kazanmak {İleri Gelecek}
Facebook Grubu · 5 üye
Gruba Katıl
Evde ek iş fırsatlarını yakalamak veya bayilik & franchising hakkında bilgi almanın en doğru adresi ( www.ilerigelecek.com)