Evde Hangi İşler Yapılabilir ? Evde Kendiniz Uygun İş Nasıl Bulunur ?

tarafından
81
Evde Hangi İşler Yapılabilir ?  Evde Kendiniz Uygun İş Nasıl Bulunur ?

     Merhaba arkadaşlar evde ek gelir elde etmek isteyenler ve  evde para kazanmak isteyenler için yardımcı bir içerik oluşturmak istiyoruz. Burada sizlere direk evde bu işi yapabilirsiniz gibi değilde bu işin mantığını açıklamak istiyoruz.

Yenilikçi Düşünün ;

Arkadaşlar bu işleri yapmak için teknolojiye ayak uydurmak zorundasınız ya da ayak uyduranların altında çalışmak zorundasınız. Bugün evlerinde para kazanmak için iş yapan insanların çoğu direk iş ile değil aracı ile çalışmaktadır. Peki bu ne demek ? Nasıl oluyor ? Firmaların veya satıcı olan yerler genellikle ev kadınların iş vermek istediğini anladığı zaman bu ev kadınlarını toplamak ister ve bu zahmetli bir iştir. Kazan-Kazandır yani WİN-WİN sistemi ile işleri direk kolaylaştırmak isterler, peki win-win sistemi nedir ? Bu bildiğimiz referans sistemidir ve en  yayın olanıdır. Örneğin belirli yerlerde bir kaç kişi ile anlaşma yapılır ve onlarında artıdan işe aldıkları kişi başına artıdan bir ücret almaktadırlar. Bu yeni giren kişi içinde öyledir o da birilerini getirirse fazladan para kazanmış olacaktır.

PEKİ EVDE İŞ ARAYAN KADINLAR NE YAPMALI ?

Arkadaşlar bunun bir zarar veya bunun kötü bir sistem olduğunu söylemiyoruz çünkü bu bir iş ve bu işin çoğalması gerekecek. Sizlere referans ile evde para kazanmak kötü demiyoruz ama daha iyisi de var diyoruz. Bu da satıcılarla direk iletişime geçmektir. Bununla bir örnek vererek pekiştirmek istiyorum. Bir firma kadınlara evde bileklik veya kolye yaptıracak, kadınlar genellikle kolye başına 10 kuruş gibi rakamlar alıyor.(Fiyatları sabit almayın değişebilir.) Ne dedik kadınlar kolye veya bileklik başına 10 kuruş dedik ama bu firmanın kadınlara verdiği değil aracıların kadınlara verdiği ücrettir. Firma kadınlara ürün başına 25 kuruş değer biçer bu para aracılara, işi getiren ve götüren kişilere göre düşer. Evde para kazanmak ve iş yapmak isteyen kadınlar  kazandığınız paranın %100 ile %200 üstü daha fazla parayı hak etmenize rağmen aldığınız para düşüktür. Örneğin evde para kazanan bir ev hanımı 1000 TL alıyorsa onun gerçek bedeli 2000 TL veya 2000 TL üstüdür.

 

Arkadaşlar bu fiyatları küçümsemeyin ve evde çalışan kadınlar haklarınızı savunun ;

Örneğin bir ev kadını bir günde 500 tane bileklik yapsa 50 TL para kazanmaktadır.
İşin sahibi bunu 1 TL ile satışa sunsa 500 TL kazanmaktadır. ARKADAŞLAR bu söylediğim satış fiyatı (1TL) o kadar basit ele aldım ki en az olarak söylemek istedim. Bunu turistlik yerlerde ne kadar fiyata sattıklarını düşünün örneğin bir yerde 5 TL satılsa 2500 TL eder. Emin olun evde kolye veya bileklik yapan kadınların ham maddeleri çok ucuzdur.

Peki Bir Ev Kadını Kendine Uygun Veya Direk Satıcıyla Olan İşi Nasıl Bulur.

İşte arkadaşlar bu en zor kısmıdır. Bir ev hanımı evde bu işleri bulmakta zorlanır bunun için interneti kullanmalısınız. Örneğin ; Facebook’ta Ev Kadını İçin İş İlanları gruplarına veya internetteki iş ilanı sitelerine sürekli bakmalısınız.

Örneğin  bu yazının altına yorum yaparak kendinizi belli edebilirsiniz. Biz Ev Kadınlarına İş Bulan Bir Site değiliz ama bizlere bu konuda yardım isteyen firmalar olduğunda sizlere ulaşabiliriz. Yorum yaparak kendinizi belli edin (Yorum yaptığınızda  mail adresinizi sadece biz gördüğümüz için mail adresinize kadın için iş imkanları olduğunda mail atarız.)

 
Evde İş İmkanları | Bayilik & Franchise | Para Kazanmak {İleri Gelecek}
Facebook Grubu · 5 üye
Gruba Katıl
Evde ek iş fırsatlarını yakalamak veya bayilik & franchising hakkında bilgi almanın en doğru adresi ( www.ilerigelecek.com)