Evde Etiket İşi Nasıl Yapılır ? Etiket İşinden Nedir ? Ne Kadar Kazanılır ?

tarafından
93
Evde Etiket İşi Nasıl Yapılır ? Etiket İşinden Nedir ? Ne Kadar Kazanılır ?

Evde Etiket İşi Nasıl Yapılır ? Etiket İşinden Nedir ? Ne Kadar Kazanılır ?

Günümüzde Para kazanmanın çok önemli olduğu günümüzde çalışmayan birçok kişi de giderlerini karşılamak ve ev ekonomisine katkıda bulunmak istemektedir. İş verenlerinde bazı işler için ekstra işçi çalıştırmaması ile birlikte insanların evlerinden yapabilecekleri büyük bir iş alanı ortaya çıkmıştır. Bu iş alanlarından ise kolay olması ve ciddi paralar kazandırması nedeni ile etiket yapma işi ön plana çıkmaktadır. Binlerce insanın yaptığı bu işte ev hanımları ve öğrenciler yoğunluktadır. Fazla zaman harcanması gerekmeyen etiket işi için özel bir beceri gerekmediği gibi bu işi yapmak isteyen kişilerde aranılan tek özellik dikkatli olmasıdır. Ayrıca etiket işi bir yerde çalışan ancak ek olarak iş arayan kesim arasında da oldukça popülerdir.

 

 

Evde Etiket İş Nasıl Yapılır?

İnternet üzerinde insanlara ek iş fırsatı sunan birçok site bulunmaktadır. Bu firmalar ile iletişime geçen ve onay alan herkes bu işi firmadan alarak istenilen miktarda etiketi istenilen sürede ürünlere eklemek ile yükümlüdür. Bu işi yaparak sürekli ek gelir sağlamak isteyenlerin son derece dikkatli olmaları gerekir. Çünkü yanlış yapılan bir işlem ürünün satışı esnasında büyük sorunlar çıkarabilir. Bu işi yapmayı düşünenlerin giyim ve takı firmalarına başvuruları gerekir. Çünkü en fazla iş veren sektörler bunlardır. Anlaşılan firmalar ürünleri kendileri işi yapacak kişilere teslim edip kendileri alırlar. İşleri firmaların alma süreleri işin acilliğine göre değişmektedir. Bu durumda bu işin işveren açısında ne kadar önemli olduğu gösterir.

Etiket İşinden Ne Kadar Kazanabilirim?

Bu işten ne kadar kazanılacağı kişi performansına endekslidir. Firmalar kişilerin kazançlarını en başta kişinin belirttiği şekilde günlük, haftalık veya aylık olarak öderler. İşin tamamına göre para belirlenmeyen bu işte yapılan etiket başına para ödenmektedir. Yaptıkları her etiket işlemine 10 Krş olan kişiler bu etiket sayısını arttırarak kazançlarını da arttırmış olurlar. Dolayısı ile işinde azimli olan kişiler günde 30 tane etiketleme işlemi yaparak 900 TL kazanabilirler. Kazanç konusunda bir sınır katmayan firmalar ödeme konusunda da kişilere herhangi bir problem oluşturmamaktadır.

Bunların dışında bu yazıları okursanız sizlere faydası olabilir ;

Evde İş İlanı Evde Paketleme İşi – Kocaeli Paketleme İşi Yazımız için  ” BURAYA ” tıklayınız ;

Evde Hangi İşler Yapılabilir ? Evde Kendiniz Uygun İş Nasıl Bulunur ? Yazımız İçin ” BURAYA ” tıklayınız; 

 
Evde İş İmkanları | Bayilik & Franchise | Para Kazanmak {İleri Gelecek}
Facebook Grubu · 5 üye
Gruba Katıl
Evde ek iş fırsatlarını yakalamak veya bayilik & franchising hakkında bilgi almanın en doğru adresi ( www.ilerigelecek.com)